HP+ pre kazety HP W1350A a HP W1350X

Čo je HP+ ?

Spoločnosť Hewlett-Packard (HP) prišla s novinkou, ktorá nie je až tak lákavá, ako sa na prvý pohľad môže zdať.

Každý výrobca tlačiarní sa snaží aktualizáciami firmwaru zabrániť používaniu neoriginálnych kaziet a tým donútiť zákazníka kupovať originálne tonery, ktoré sú niekoľko násobne drahšie oproti neoriginálnym kazetám. To sa doteraz dalo vyriešiť takzvaným „downgrade firmware“ a tým opätovne sfunkčniť neoriginálne kazety v tlačiarni.

HP však prišla s novinkou „HP+“, ktorá na prvý pohľad vyzerá lákavo a to už pri kúpe tlačiarne, cenou o 40% lacnejšou oproti verzií bez HP+ pri tom istom modely.

Pri verzií HP+ ide však o to, že pre funkčnosť tlačiarne ste nútení používať len originálne kazety kde to pri tlačiarňach bez HP+ máte na výber.

 

 

UPOZORNENIE:

Skontrolujte si preto presné označenie Vašej tlačiarne, či obsahuje označenie HP+, alebo taktiež označenie „e“ na konci označenia tlačiarne napr.: „HP LaserJet M209dwe

Aké tonery môžem použiť v tlačiarni HP+ ?

Ak patríte medzi majiteľov tlačiarní HP+, máte na výber medzi kúpu originálneho tonera alebo nášho Starter-Kit tonera s úsporou až 60 % tlačových nákladov.

 

Aké tonery môžem použiť v tlačiarni BEZ HP+ ?

Ak patríte medzi majiteľov tlačiarní BEZ HP+, máte na výber zo všetkých nami ponúkaných produktov.

 

Správnu náplň pre Vašu tlačiareň si môžete vybrať jednoducho a rýchlo aj po kliknutí na presné označenie Vašej tlačiarne v tomto zozname :

 

 

Chýba Vaša tlačiareň v zozname? Kontaktujte nás a radi Vám pomôžeme s výberom tej správnej náplne.

 

Čo mám robiť, ak nechcem používať HP+?

Zákazníci spoločnosti HP majú pri kúpe tlačiarní HP na výber. K dispozícii sú aj funkčne rovnocenné tlačiarne HP bez balíka HP+.

*HP+ si vyžaduje konto HP Account, nepretržité internetové pripojenie a používanie výhradne originálnych atramentových a tonerových kaziet HP

Okrem úvodnej nákupnej ceny tlačiarne nie sú s balíkom HP+ spojené žiadne výhody.