Zľava

Office Set Lexmark MX310dn


  • Multifunkčné zariadenie Lexmark MX310dn

  • štartovací toner na 2500 strán

  • ďalší toner na 10 000 strán

  • 16gb usb kľúč Kingston

  • doprava zadarmo

Dostupnosť : Na sklade

Bežná cena: 299,00 €

Akciová cena Bez DPH: 165,83 € S DPH: 199,00 €

Tovar doručujeme rýchlo a bezproblémovo na nasledujúci pracovný deň

Máte otázku? Využite náš online komunikátor alebo našu telefonickú infolinku 051 20 22 051

U nás kúpite len zaručene kvalitný tovar, s ktorým nebudete mať žiaden problém

Tovar je možné vrátiť do 14 pracovných dní bez udania dôvodu

 

Popis produktu
Detaily

Lexmark MX310dn - Univerzálnosť a kompaktný dizajn

Multifunkčná tlačiareň Lexmark MX310dn s vysokou rýchlosťou spracovania úloh. Na podnikovej úrovni bleskurýchlo vykonáva úlohy tlače, kopírovania, faxovania a skenovania. Efektívna manipulácia s papierom pomáha zvýšiť produktivitu a šetriť zdrojmi.

Vyšší výkon za kratší čas

Už viac nemusíte hľadať výkon za prijateľnú cenu. Tento systém je skonštruovaný tak, aby bez námahy zlepšil vaše pracovné postupy a zvýšil efektivitu.

Rýchlejšie spracovanie
Zrýchlite tlač, skenovanie a kopírovanie vďaka 256 MB pamäti a dvojjadrovému procesoru s frekvenciou 800 MHz


Spoľahlivý výkon

Môžete tlačiť až 6 000 strán mesačne a vďaka našej najmodernejšej manipulácii s papierom si užívať menej problémov spojených s údržbou.

Nezastavujte sa
Vďaka maximálnej vstupnej kapacite 850 hárkov a tonerovej kazete s vysokou kapacitou nebudete musieť tak často dopĺňať papier ani meniť kazety.

Nezdržiavajte sa
Užívajte si tlač rýchlosťou až 33 strán za minútu. Prvá strana sa vytlačí alebo skopíruje už za 6,5 sekundy.

Jednoduché používanie
Výsledky vysokej kvality. Vďaka intuitívnym a premysleným  funkciám máte výstup vysokej kvality na dosah ruky. Od ostrosti grafiky až po pohodlné ovládanie – dosiahnuť profesionálne výsledky je jednoduché.


Grafika s vysokým rozlíšením
Vďaka skutočnému rozlíšeniu až 1 200 x 1 200 dpi sa zachová ostrosť obrázkov a grafiky. Konzistentnú kvalitu zaručuje aj toner Unison.

Inovatívny toner, ktorý optimalizuje výkon
Zvýšte výkon systému vďaka toneru Unison, ktorý zabezpečuje konzistentnú kvalitu obrazu od prvého výtlačku až po posledný.


Pohodlný ovládací panel
Vďaka prehľadnému farebnému displeju LCD máte prehľad o tlačových úlohách.

Tlačte na široké spektrum médií
Vďaka možnosti tlače na rôzne materiály môžete pre svoju firmu urobiť viac a použiť pritom menej papiera.

Zvládnite bez námahy viac práce
Rýchlo reagujte na meniace sa obchodné potreby pomocou našich ekologických tlačiarní, ktoré zjednodušia vaše pracovné postupy.

Pomôžte svojim pracovníkom zvládnuť viac práce
Náš systém dokáže tlačiť úlohy zo siete rýchlejšie, takže produktivita vašich tímov nebude klesať.

Užívajte si zabezpečenie podnikovej úrovne
Teraz môžete overovať, autorizovať a kontrolovať používanie zamestnancami. Navyše chráňte citlivé údaje pomocou štandardných protokolov zabezpečenia siete.

Šetrite zdrojmi a zachráňte planétu
Zapekacia jednotka s okamžitým zahriatím, integrovaná obojstranná tlač, voliteľné tonerové kazety s vysokou kapacitou a režimy Quiet (Tichý), Hibernate (Dlhodobý spánok) a Eco (Ekologický) minimalizujú hluk a šetria papierom a energiou.

Tlačte kedykoľvek a kdekoľvek
Pomocou tohto systému môžete tlačiť zo stolných počítačov i z mobilných zariadení umožňujúcich spúšťanie aplikácií.

Ďalšie informácie
Parametre produktu
Záruka 24 mesiacov
Kompatibilita

Tento produkt je určený pre nasledovné tlačiarne:

Recenzie
Napíšte vlastnú recenziu
Hodnotíte: Office Set Lexmark MX310dn
Ako by ste ohodnotili tento produkt? (5 bodov = najlepšie hodnotenie) *
  1 bod 2 body 3 body 4 body 5 bodov
Spokojnosť
Cena
Kvalita
Možnosti dopravy

Zásielková spoločnosť GLS

Zásielky spoločnosťou GLS expedujeme každý pracovný deň. Tovar Vám bude doručený obvykle nasledujúci pracovný deň (platí pre objednávky v pracovné dni do 15:30), inak bude tovar doručený do dvoch pracovných dní. Kuriér spoločnosti GLS Vás bude pred doručením zásielky telefonicky kontaktovať o tom, že je na ceste k Vám. V prípade, ak ste si zvolili spôsob platby dobierkou, za tovar zaplatíte pri jeho preberaní hotovosťou. V prípade nepredvídateľných okolností môže dôjsť k omeškaniu zásielky, za čo sa vopred ospravedlňujeme.

Cena dopravy je 3,90 EUR s DPH a v prípade dobierky je dobierkový poplatok 0,30 EUR s DPH. V prípade ak je Vaša objednávka vyššia ako 80 EUR dopravu máte zadarmo.

Pokiaľ bol tovar už expedovaný a potrebujete zistiť, kde sa nachádza Vaša zásielka alebo chcete telefonický kontakt na kuriéra, ktorý Vám vezie tovar,alebo potrebujete dohodnúť iné miesto dodania a pod., prosím kontaktujte dispečing GLS na telefónnom čisle 045 / 52 42 500.

Sledovanie zásielky podľa sledovacieho čísla je možné TU.

 

GLS

Slovenská pošta

Objednávky, kde si zvolíte Slovenskú poštu, expedujeme rovnako každý pracovný deň službou "Doporučený list 1. triedy", čo znamená, že ak si u nás objednáte tovar do 15:30 v daný pracovný deň, zásielka Vám bude doručená hneď na nasledujúci pracovný deň. Inak do dvoch pracovných dní.

Poštová doručovateľka Vám doručí tovar na dodaciu adresu a v prípade dobierky za neho zaplatíte priamo jej. V prípade, ak Vás na dodacej adrese nezastihne, nechá Vám v schránke žltú poštovú oznámenku o tom, že na Vašej pošte Vás čaká zásielka.

Cena poštovného je 2,40 EUR s DPH a v prípade dobierky je dobierkový poplatok 0,30 EUR s DPH. V prípade ak je Vaša objednávka vyššia ako 80 EUR dopravu máte zadarmo.

Ak nakúpite množstvo tovaru, ktoré fyzicky nespíňa podmienky pre listové zásielky (tovar do 2 kg), tovar Vám zašleme kuriérskou sploločnosťou GLS a rozdiel v cene za dopravné náklady Vám účtovať nebudeme.

Informácie o zásielkách získate na bezplatnej infolinke Slovenskej pošty tel. 0800 122 413.

Sledovanie zásielky podľa podacieho čísla je možné TU.

 

Slovenska Posta

Pri objednávkach tovaru nad 80 EUR s DPH ponúkame možnost výberu dopravy zdarma. Pri výbere tejto možnosti sú zásielky do 2 kg posielané Slovenskou poštou ako list 1. triedy a zásielky nad 2 kg sú zasielané kuriérskou spoločnosťou GLS. Doručenie obvykle trvá 1-2 pracovné dni.

 

Osobný odber

Tovar objednaný v internetovom obchode Abctonery.sk je možné si vyzdvihnúť aj osobne. V tomto prípade sa neúčtuje žiadny poplatok za dopravu ani prevzatie. V našej pobočke je možné platiť hotovsťou alebo platobnou kartou prostredníctvom terminálu. Mapu, adresu a kontaktné údaje na našu predajňu nájdete v sekcii Kontakt.

 

Mapa

odkaz na mapu

Možnosti platby

 

Platba dobierkou

Platba dobierkou znamená, že za Vami objednaný tovar zaplatíte až v okamihu jeho doručenia zmluvným prepravcom. Tým môžu byť všetky nami ponúkané prepravné spoločnosti ( GLS, Slovenská pošta ).

Za výber hotovosti a prevod peňazí na náš účet si prepravné spoločnosti účtujú poplatok. Preto si za všetky úhrady formou dobierky účtujeme príplatok 0,30 EUR vrátane DPH.

 

Platba prevodom vopred

Tovar môžete uhradiť vopred na základe potvrdenia objednávky. Potvrdenie objednávky Vám zašleme emailom ihneď po Vašom zadaní objednávky prostredníctvom internetového obchodu  (u nás neplatíte žiadne poplatky za medzinárodné platby a pod.). Ako náhle bude platba poukázaná v prospech účtu, automaticky Vám odošleme objednaný tovar a informujeme Vás o tom emailom. Platbu za tovar je potrebné vykonať najneskôr do 5 pracovných dní. Ako variabilný symbol pre úhradu použite číslo Vašej objednávky.

 

Platba prostredníctvom elektronickej penaženky PayPal

Ak máte registrované konto na www.paypal.com, môžete si zvoliť aj tento spôsob platby. Po zvolení tejto možnosti a odoslaní objednávky budete presmerovaní na portál www.paypal.com , kde už budete mať predvyplnený formulár na platbu. Po úspešnom prijatí platby na náš účet Vám tovar prednostne zabalíme a odošleme - obvykle v ten istý pracovný deň. Viac o platbách cez PayPal nájdete TU.

 

Elektronická platba platobnou kartou

Rýchla a bezpečná úhrada tovaru platobnou kartou cez internet. Objednávka pri platbe kreditnou alebo debetnou katou prostredníctvom platobnej brány Tatra Banky sa uhradí po dokončení transakcie. Táto možnosť je dostupná pre majiteľov platobných kariet od lubovoľnej banky,teda nie len pre klientov Tatra Banky.

 

Elektronická platba pre klientov Tatra banky (TatraPay)

Tento spôsob platby je určený iba pre klientov Tatra banky. Po odoslaní Vašej objednávky ste automaticky presmerovaní na platobnú bránu Tatrabanky, kde po prihlásení do banky iba skontroluje predvyplnené údaje a autorizuje platbu. Platbu následne evidujeme na našom účte v priebehu niekoľkých minút.

 

Splatnosť faktúry

Táto možnosť je dostupná pre všetky štátne organizácie, obecné úrady, školy a podobne. Pri vypíňaní objednávky je potrebné zvoliť ako spôsob platby "Platbu prevodom vopred" a do políčka poznámka je potrebné uviesť "splatnosť faktúry". Náš obchodník Vás bude telefonicky kontaktovať ohľadom dohodnutia lehoty splatnosti.