Hobby

Položiek: 6

na stránku

 • Bosch IXO V Basic

  Ľahký, kompaktný aku skrutkovač piatej generácie Bosch IXO V Basic vhodný pre bežné domáce práce. Napätie článku 3,6 V, krútiaci moment 4,5 Nm.

  Viac informácií
  bez DPH: 41,58 € s DPH: 49,90 €

 • Bosch IXO mlynček nadstavec

  Nástavec Spice na nejprodávanější šroubovák na světě Bosch IXO. Tento nástavec vám dopomůže ke snadnému opepření vašeho pokrmu.

  Viac informácií
  bez DPH: 18,25 € s DPH: 21,90 €

 • Bosch IXO rezačka nadstavec

  Nadstavec na akuskrutkovač Bosch IXO pre rezanie rôznych materiálov. Nadstavec je určený pre flexibilné rezanie rôznych materiálov do hrúbky až 6 mm, ako napr: PVC, kartón, koža, látky a podobné materiály.

  Viac informácií
  bez DPH: 17,42 € s DPH: 20,90 €

 • Bosch IXO nadstavec regulácie točivého momentu

  Bosch Nástavec IXO, regulácie točivého momentu

  Nadstavec na akuskrutkovač Bosch IXO vždy tá správna sila. Skvelé pre prácu aj s najmenšími skrutkami vďaka ovládaniu krútiaceho momentu.

  Viac informácií
  bez DPH: 17,42 € s DPH: 20,90 €

 • Bosch IXO BBQ nadstavec

  BBQ nadstavec miešadlo na najpredávanejší skrutkovač na svete Bosch IXO. Tento nadstavec vám dopomôže k jednoduchému zapáleniu grilu. Žiaruvzdorný BBQ nástavec zaručuje vždy to správne množstvo vzduchu pre rozpálenie grilu. V balení aj šnúrka na zápästie pre bezpečné zaobchádzanie.

  Viac informácií
  bez DPH: 17,42 € s DPH: 20,90 €

 • Bosch IXO excentrický nadstavec

  Nadstavec na akuskrutkovač Bosch IXO pre prácu na ťažko dostupných miestach. Vďaka excentrickému nástavcu môžete pracovať aj v extrémnej blízkosti okrajov.

  Viac informácií
  bez DPH: 14,92 € s DPH: 17,90 €

Položiek: 6

na stránku