ADATA Flash disk 32GB UV150


  • Kapacita úložiska : 32 GB

  • Rozhranie : USB 3.0 (USB 2.0)

  • Rýchlosť čítania : 90 MB/s

  • Rýchlosť zápisu : 20 MB/s

Skladom
6,90 € (5,75 € bez DPH)
Popis produktu
Detaily

ADATA UV150 32GB

Cenovo prístupný a rýchly flashdisk značky A-Data. Svojej rýchlosti vďačí aj použitie moderného rozhrania USB 3.0, čo ho predurčuje pre časté prenosy veľkých objemov dát. Vďaka rýchlosti až 90MB/s bude prenesenie aj veľkého súboru dielom okamihu. Kompatibilita so starším USB 2.0 je samozrejmosťou, len je treba počítať s maximálnymi rýchlosťami len okolo 30MB/s. Flashdisk je vybavený očkom pre šnúrku.

Parametre a špecifikácie:

Kapacita:
32 GB

Rýchlosť:
USB 3.0:
Zápis: až 20 MB/s
Čítanie: až 90 MB/s
USB 2.0:
Zápis: až 20 MB/s
Čítanie: až 30 MB/s

Rozhranie:
USB 3.0 (USB 2.0)

Rozmery:
58 x 18 x 11 mm

Váha:
9 gramov

Farba:
Čierna

Ďalšie informácie
Parametre produktu
Kapacita 32 GB
Objednávkové číslo 372325002
EAN 4713435797075
Záruka 36 mesiacov
Možnosti dopravy


Expres kuriér (Košice a Prešov)

Košičania a Prešovčania pozor! Využite našu expresnú dopravu a počkajte na svoj tovar v pohodlí domova alebo vo svojej kancelárií.

Ak počas pracovných dní odošlete objednávku do 12:00 a tovar bude skladom, ešte v ten deň vám ju do 20:00 doručíme. Stačí, ak pri spôsobe dopravy zvolíte možnosť „Expres kuriér (Košice a Prešov)“. Po spracovaní objednávky vám príde notifikačná SMS s informáciami o doručení. Tento druh dopravy sa vzťahuje iba pre Prešov (PSČ: 08001-08006) a Košice (PSČ: 04001-04023). Ak ste si zvolili druh platby dobierku, kuriérovi môžete zaplatiť kartou alebo v hotovosti.

Cena dopravy je 5,40 EUR s DPH. V prípade ak je Vaša objednávka vyššia ako 80 EUR, dopravu máte zadarmo.
Pokiaľ sa stane, že sa tovar vypredá a nie je skladom, teda nebude možné ho dodať expresne v ten istý deň, naši obchodníci vás budú kontaktovať.Packeta

Pokiaľ sa vám nechce alebo nemôžete čakať na kuriéra, máte možnosť si vybrať spoločnosť Packeta a jedno z množstva výdajných miest alebo Z-BOXov, ktoré ponúka.

Pri dokončovaní objednávky si najprv vyplníte potrebné údaje a pri kroku "Spôsob dopravy" si vyberte ako spôsob doručenia tovaru Packetu. Kliknete na "Vybrať výdajne miesto" a zobrazí sa vám zoznam, kde si budete môcť to svoje vybrať. Hľadať môžete napríklad pomocou PSČ.

Cena dopravy je 3,60 EUR s DPH. V prípade ak je Vaša objednávka vyššia ako 80 EUR, dopravu máte zadarmo.

Akonáhle sa váš tovar odovzdá do prepravy, dostanete e-mail s trasovacím číslom. Cestu vašej zásielky tak môžete sledovať online na webovej stránke packety alebo v mobilnej aplikácii Packeta.

Po doručení zásielky na vami zvolené výdejné miesto vám príde SMS a e-mail s heslom.
V prípade problémov s vašou zásielkou, môžete kontaktovať zákaznícky servis +421 221 201 135.

Sledovanie zásielky podľa sledovacieho čísla je možné TU.Zásielková spoločnosť GLS

GLS

Zásielky spoločnosťou GLS expedujeme každý pracovný deň. Tovar Vám bude doručený obvykle nasledujúci pracovný deň (platí pre objednávky v pracovnom dni do 15:30), inak bude tovar doručený do dvoch pracovných dní. Kuriér spoločnosti GLS Vás bude pred doručením zásielky telefonicky kontaktovať o tom, že je na ceste k Vám. V prípade, ak ste si zvolili spôsob platby dobierkou, za tovar zaplatíte pri jeho preberaní hotovosťou. V prípade nepredvídateľných okolností môže dôjsť k omeškaniu zásielky, za čo sa vopred ospravedlňujeme.

Cena dopravy je 3,90 EUR s DPH. V prípade ak je Vaša objednávka vyššia ako 80 EUR, dopravu máte zadarmo.

Pokiaľ bol tovar už expedovaný a potrebujete zistiť, kde sa nachádza Vaša zásielka alebo chcete telefonický kontakt na kuriéra, ktorý Vám vezie tovar, alebo potrebujete dohodnúť iné miesto dodania a pod., prosím kontaktujte dispečing GLS na telefónnom čísle 045 / 52 42 500.

Sledovanie zásielky podľa sledovacieho čísla je možné TU.Slovenská pošta

Slovenska Posta

Objednávky, kde si zvolíte Slovenskú poštu, expedujeme rovnako každý pracovný deň službou "Expres Kuriér na adresu", čo znamená, že ak si u nás objednáte tovar do 15:30 v daný pracovný deň, zásielka Vám bude doručená hneď na nasledujúci pracovný deň. Inak do dvoch pracovných dní.

O doručovaní budete informovaní SMS a email avízom, kde je aj kontakt na kuriéra. V prípade, že Vás kuriér nezastihne na uvedenej adrese, bude zásielka uložená na Vašej doručovacej pošte, o čom budete informovaní SMS a email notifikáciou.

Cena poštovného je 4,80 EUR s DPH. V prípade ak je Vaša objednávka vyššia ako 80 EUR, dopravu máte zadarmo.

Informácie o zásielkách získate na bezplatnej infolinke Slovenskej pošty tel. 0800 122 413.

Sledovanie zásielky podľa podacieho čísla je možné TU.Osobný odber

Tovar objednaný v internetovom obchode Abctonery.sk je možné si vyzdvihnúť aj osobne. V tomto prípade sa neúčtuje žiadny poplatok za dopravu ani prevzatie. V našej pobočke je možné platiť hotovosťou alebo platobnou kartou prostredníctvom terminálu. Mapu, adresu a kontaktné údaje na našu predajňu nájdete v sekcii Kontakt.

Tešíme sa na vašu návštevu.Možnosti platby
V našom internetovom obchode si zakúpený tovar môžete uhradiť rôznymi spôsobmi, aby sme vám umožnili vybrať si ten, ktorý vám najviac vyhovuje. Tu sú naše dostupné možnosti platby:


Platba online

Rýchly a bezpečný spôsob platby pomocou zabezpečených platobných brán, kde zadáte údaje svojej platobnej karty. Akceptujeme Visa, Visa Electron, Maestro, Mastercard. Môžete tiež platiť pomocou mobilných aplikácií Apple a Google pay.Dobierka

Tento spôsob je pre zákazníkov, ktorí si želajú platiť priamo kuriérovi pri preberaní tovaru. Môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou.
Bankový prevod

Pri dokončovaní objednávky (v kroku spôsob platby) vám poskytneme naše bankové údaje, na ktoré budete môcť previesť peniaze. Číslo objednávky, ktoré Vám pridelíme po potvrdení objednávky, použite ako variabilný symbol. Vaša objednávka bude vybavená a odoslaná po prijatí platby na našom účte.Platba na výdajnom mieste v Prešove

Každý pracovný deň (8:00 – 17:00) sme vám k dispozícií aj na našej predajni v Prešove na Sabinovskej 67, kde si viete vyzdvihnúť a zaplatiť za svoj tovar. Akceptujeme platby v hotovosti aj kartou.Paypal

Moderný a bezpečný spôsob platby. Po zvolení tejto možnosti a odoslaní objednávky budete presmerovaný na portál www.paypal.com, kde už budete mať predvyplnený formulár na platbu. Po úspešnom prijatí platby na náš účet Vám tovar prednostne zabalíme a odošleme – obvykle v ten istý pracovný deň. Viac o platbách cez PayPal.Splatnosť faktúry

Táto možnosť je dostupná pre všetky štátne organizácie, obecné úrady, školy a podobne. Pri vypĺňaní objednávky je potrebné zvoliť ako spôsob platby "Platbu prevodom vopred" a do políčka poznámka je potrebné uviesť "splatnosť faktúry". Náš obchodník Vás bude telefonicky kontaktovať ohľadom dohodnutia lehoty splatnosti.


Uisťujeme vás, že vaše platby sú u nás bezpečné a spoľahlivé. Ak máte akékoľvek otázky ohľadom platby alebo sa potrebujete dozvedieť viac o niektorom z našich platobných spôsobov, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá.

Ďakujeme, že ste si vybrali náš internetový obchod pre svoj nákup!